Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Jukebox
Pro pořadatele a zvuk
Kontakt
Kalendář akcí
<< Srpen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Přihlášení
Jméno

Heslo

KapelaZAČALO to na podzim roku 1999 .........
Milan se rozhodl hledat muzikanty pro novou kapelu, první byl kytarista a klávesák Petr a při prvním setkání mezi dveřmi v podstatě kapela vznikla :-)
Pak už to mělo celkem rychlý spád, přišel první bubeník Tomáš, basák Jenda, ale  nebyl zpěvák a na rcckovu muziku se zpěváci fakt  musí hledat lupou. Pak přišlo echo, že v některé z Vrchlabských hospod se "vyskytuje" nějaký kluk co zpívá a říká si Steve, Steve byl vypátrán, přijel na zkoušku, zazpíval od Progres 2 Muže, polkl 15 lahváčů a kapela byla kompletní :-)
Po různých nápadech dostala jméno Alibi rock, protože alibi se totiž vždycky hodí :-)
No a šlo to rychle, za tři měsíce jsme měli první vystoupení v hospodě v Roztokách, hráli jsme hned vedle výčepu, ale byl to famózní pocit ...dík Romane za tu první příležitost :-)
Jak jsme rychle pochopili, lidi baví když si můžou s kapelou zazpívat to co znají a naše vlastní nápady je moc nebrali i když nějaké byly.....jeden pokus máme dokonce na YouTube s názvem "Tvý tělo" a videoklipem od neznámé fanynky :-).
Nakonec jsme tedy začali dělat  revival známých rockových kapel a v zápjetí přišla první změna sestavy, bubeník Tomáš odešel do kapely Potřeba činnosti hrát hard core, mj. dost dobrý..
V podstatě ihned přichází současný bubeník Vláďa, v průběhu měsíce se naučí všechno co hrajeme a pak začal mazec :-).
Během prvního roku naší existence jsme odehráli 78 koncertů a další rok téměř to samé, jezdili jsme po celé republice.....
V pátek třeba Třebíč, v sobotu od dvou ve Špindlu na Zavírání sjezdovek a večer od devíti jsme si ještě střihli zábaFku v Martinicích, mazec, ale užívali jsme si to krásně. Spousta piva, pařby, nový lidi, vystoupení v Polsku pro 7 tisíc lidí, každý z nás tak po 15-ti pivech :-), co víc si mohli amatéři jako my přát :-)
Po bouračce, kterou jsme měli v pátým roce naší existence, jedno ráno při návratu z hraní v Hrádku nad Nisou jsme vše přehodnotili a v počtu koncertů  ubrali. Zpěvák Steve odchází do Jičínské kapely Fénix a odchodem basáka Jendy v podstatě kapela ukončila činost.
Jen zdánlivě .... náhodně objevený plakát na fesťák Keltská noc odhalil. že tam máme hrát a tak nějak nám to pořadatel neoznámil, bral to jako samozřejmost z předchozího ročníku.....no, pivo dalo pivo, basu si vzal kytarista Milan, na kytaru přišel do kapely kamarád a fanoušek Honza a zpěváka Mílu - Twiggyho jsme našli stejně jako toho prvního, v jedné z hospod v Jablonci nad Nisou :-):-)
Pár zkoušek a jelo se na Keltskou ... no a hrálo to, v kotli 600 lidí, paráda...takže volba byla jasná, kapela jede dál, přezpívané zahraniční pecky s našimi českými texty vypustíme a budeme se snažit maximálně přiblížit originálu......... je to možná divný, ale pořád nás to baví, jen ten náš Yenda sundal dlouhý vlas a Twiggy má ještě dál k této přezdívce :-).
Naštěstí je Vás Alibáčci ještě pořád dost, které to baví s námi a kdo jste ochotni utratit mrzký peníz za naše vystoupení a to je prostě SUPER !!!
Za to Vám moc děkujeme.


Kapela


V play listu máme pecky od kapel jako Kiss, Deep Purple, Twisted Sister, Black Sabbath - Ozzy Osbourne, Accept, Bon Jovi,  Joan Jett, Free, Billy Idol, Led Zeppelin, Jimmy Hendrix, Judas Priest, Rolling Stones, Pink Floyd, Steppenwolf, Van Halen, UFO, Metallica, Iron Maiden, ZZ Top a samozřejmě také hvězdy českého bigbítu jako Jiří Schellinger, Vláďa Mišík, Katapult, Hudba Praha, Framus 5, Blue Effect, Progres 2, Visací zámek, Turbo, Citron, Kabát, Olympic, Lucie, Aleš Brichta,Wanastowi Vjecy, Projektil, Krucipüsk a také třeba Škwor, Lenny a nebo třeba i Věru Špiarou.
Všechny skladby hrajeme bez jakýchkoliv dopouštěných samplů a "samohrajek",  prostě všechno 100% LIVE.
Hrajeme na akcích snad všech možných typů: motorkářských srazech, festivalech, pivních a jiných slavnostech, tanečních zábavách, klubových akcích, narozeninových party, ale třeba i na svatbách.....
Vystupovali jsme několikrát v Polsku, Rakousku, předskakovali jsme kapelám Arakain, Žlutý pes, Turbo, Odyssea, Premier a jiným.....

Tak, teď o nás víte vlastně všechno, teda skoro všechno :-) ...
Všem svým fandům moc děkujeme za přízeň.
Vaše Alibi ...

MílaMíla „Twiggy“ Lisý
– sólový zpěv  (Twiggy..... to už je ale hodně kil co byla tahle přezdívka aktuální :-))
Vybavení: hlas + točený + lahváče + plechovky :-)) + stojan na "papírový" mozek

Petr

Petr „Peet“ Hájek
– kapelník, kytara, klávesy, zpěv
Vybavení: kytara Yamaha, aparát Marshall, keyboard KORG (nezbytnou výbavou jsou samozřejmě oblíbené sandálky :-))

HonzaHonza „Yan“ Exner
– kytara, zpěv
Vybavení: kytary GIBSON Flying V Faded + EPIPHONE Les Paul + IBANEZ PF15 ECE, aparát LANEY TF300 + spodek (kdo by se s ním ale tahal, když je to tak těžký :-))


MilanMilan Jezdinský
– baskytara, zpěv (no, pokud se tomu tak dá říkát) + booking termínů
Vybavení: kytara CORT B4 activ, aparát LANEY RBW300 (starý, ale dobrý aparát...nebo Milan ? :-))

VláďaVláďa „Cake“ Kolačný
– bicí nástroje všeho druhu (dneska už je to klidný chlapec, ale bývaly časy, kdy by někdy bušil i do nás, pedant.. :-)))
Vybavení: bicí DDRUM Dominion ASH, činely MEINL BYZANCE


ALIBIrock

Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
10 Let ALIBI
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist