Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Pro pořadatele a zvuk
Playlist
Kontakt
Kalendář akcí
<< Listopad 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Žádné akce.

Přihlášení
Jméno

Heslo

Kapela
Alibi rock má v play listu pecky od známých českých i zahraničních kapel, najdete ho v záložce "Pro pořadatele". Hrajeme na motosrazech, festivalech, pivních a jiných slavnostech, tanečních zábavách, klubových akcích, narozeninových party a třeba i na svatbách.....
Vystupovali jsme několikrát v Polsku, Rakousku, na jednom podiu jsme se sešli s kapelami Dymytry, Arakain (jako support), Harlej, Horkýže Slíže, Katapult, Žlutý pes (jako support), Turbo (jako support), Morčata na útěku, Odyssea, Premier,  a spoustou dalších ...

A tady je trocha historie:

ZAČALO to na podzim roku 1999 .........
Milan se s kytarou a nápadem založit kapelu potkává s Petrem, kytaristou a klávesákem a pár minut stačí na založení kapely.
Přicházejí bubeník Tomáš, basák Jenda, v jedné z Vrchlabských hospod je objeven zpěvák "Steve" a kapela je kompletní :-).
Dostává jméno Alibi rock, protože Alibi se totiž vždycky hodí :-):-).....
Za tři měsíce je tu první koncertík, hned vedle výčepu v hospodě v Roztokách a byl to famózní pocit ...dík Romane za tu první příležitost :-)
Po několika autorských pokusech jsme pochopili, že lidi baví když si mohou  s kapelou zazpívat a vlastní nápady ustupují revivalu známých rockových kapel.
Pak ještě výměna bubeníků, kdy do kapely přichází Vláďa a začne mazec :-).
Během prvního roku jsme odehráli 78 koncertů, další rok téměř to samé .....
V pátek večer jedno hraní, v sobotu pak dvoják, někdy i neděle ... masakr, ale užívali jsme si to. Spousta piva, pařby, noví přátelé, vystoupení v Polsku pro 7 tisíc lidí :-), co víc si mohli amatéři jako my přát :-):-)......
V pátém roce při ranním návratu z Hrádku n. Nisou bouráme, polámaní, přežili jsme to, ale začali jsme přehodnocovat .... v počtu koncertů  razantně ubíráme a s tím je tu další změna: s odchodem zpěváka Steva a basáka Jendy se zdá, že kapela v podstatě končí, ale jen na chvíli. Pozvánka na "Keltskou noc" startuje další změnu v sestavě, přichází kytarista Honza, basu bere současný kytarista Milan a mikrofon si přivlastňuje Míla  "Twiggy", posila z Jablonce n. Nisou :-):-) .... a jelo se na Keltskou, no a hrálo to, v kotli 600 lidí, paráda...takže volba byla jasná, jede se dál......

Rok 2017 je ve znamení zásadních změn, na jaře přichází Nikita, bere si druhý mikrofon a s ní přichází na pódium  "živá voda"  :-):-).
V prosinci z kapely odchází zpěvák Míla a sestavu doplňuje další kytarista "Jaroch", který velmi dobře doplňuje i pěveckou sekci:-). Zdálo by se, že po tolika letech beze změn to už stačí, ale z kraje roku 2018 zahlásí odchod z kapelu bubeník Vláďa. Začátkem léta za něj tak narychlo naskakuje Kuba, jehož mládí výrazně snižuje věkový průměr kapely :-):-):-) .
Play list doplňujeme o nové skladby a zase nás to pořádně baví, jako kdysi úplně na začátku :-):-)
Naštěstí je Vás Alibáčci pořád dost, které to baví s námi a to je prostě SUPER !!!
Za to Vám patří náš velký dík .......

Pivky

Všem svým fandům moc děkujeme za přízeň.
Vaše Alibi ...

Niki

Nikol "NIKITA" Bílá Chrenková - sólový zpěv, vítr a živel na podiu :-) rozsah: neuvěřitelný, zvukaři: jen tak někdo neobstojí :-):-) - konečně se někdo na podiu pohybuje :-)..

Petr

Petr „Peet“ Hájek – klávesy, zpěv
Vybavení: keyboard KORG + klávesy Roland - nezbytnou výbavou jsou samozřejmě oblíbené sandálky :-)

Honza
Honza „Yan“ Exner – kytara, zpěv
Vybavení: kytary GIBSON Flying V Faded + EPIPHONE Les Paul + IBANEZ PF15 ECE + Fender Stratocaster Roadhouse + IBANEZ RG 421 se strunama D´Addario NYXL 1046, k tomu kouzelné krabičky TECH 21-RK5, Digitech DROP, ZOOM G3Xn a tuhle strojovnu propojí kabeláží od Planet Wawes k aparátu LANEY TF300 + spodek, kdo by se s ním ale tahal, když je to tak těžký :-)

Jaroch

Jarda "Jaroch" Votoček - kytara, zpěv
Vybavení: kytary ESP/LTD + Chapman, aparát Fender Mustang III. + kouzelníci Cry Baby, Mesa throttle box, Tomsline Plexion, Digitech Drop, to všechno omotá kabelama od Planet Waves a Ernie Ball. ..... jo, dámy .... je zadanej :-) a platí to i pro pány :-):-)

Milan
Milan Jezdinský – baskytara, občasný zpěv (no, pokud se tomu tak dá říkat)
Vybavení: kytara CORT A5 activ, dráty Cordial, aparát LANEY RBW300 - starý, ale dobrý aparát...nebo Milan ? :-)

Kuba

Jakub "Kuba" Doležal – bicí nástroje  :-), zatím se s nima všude vejde :-).
Vybavení: Pearl Roadshow, činely Paiste 101 Brass a PST 3(5), blány Evans a klacíky L.A. Special. Jen o 34 let mladší než kapelník, to jde :-):-)
Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
Dolní Štěpanice "15"
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist