Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Jukebox
Pro pořadatele a zvuk
Kontakt
Kalendář akcí
<< Prosinec 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
--- Zítra ---Přihlášení
Jméno

Heslo

Kapela

ZAČALO to na podzim roku 1999 .........
Milan chce založit kapelu a začíná hledat muzikanty, potkává se s Petrem,  kytaristou a klávesákem a při rozhovoru "mezi dveřmi" v podstatě kapela vznikla :-):-)
Pak přišel bubeník Tomáš, basák Jenda, ale  zpěváci na rockovu muziku se fakt  musí hledat lupou. Pak jsme dostali echo, že v některé z Vrchlabských hospod se "vyskytuje" nějaký kluk  co si říká Steve a zpívá. Steve byl vypátrán, přijel na zkoušku, zazpíval Muže od Progres 2, polkl 15 lahváčů a kapela byla kompletní :-)
Dostává jméno Alibi rock, protože Alibi se totiž vždycky hodí :-)
No a šlo to rychle, za tři měsíce jsme měli první vystoupení v hospodě v Roztokách, hráli jsme sice hned vedle výčepu, ale byl to famózní pocit ...dík Romane za tu první příležitost :-)
Po několika autorských pokusech, jeden lze najít na YouTube s názvem "Tvý tělo" a videoklipem od neznámé fanynky :-) jsme rychle pochopili, že lidi baví když si můžou s kapelou zazpívat a tak jsme nakonec začali dělat  revival známých rockových kapel.
A je tu první změna v sestavě, odchází bubeník Tomáš a kapelu doplňuje současný bubeník Vláďa, v průběhu měsíce se naučí všechno co hrajeme a pak začne mazec :-).
Během prvního roku naší existence jsme odehráli 78 koncertů a další rok téměř to samé, jezdili jsme po celé naší zemičce .....
V pátek třeba Třebíč, v sobotu od dvou ve Špindlu na Zavírání sjezdovek a večer od devíti jsme si ještě střihli zábaFku v Martinicích, masakr, ale užívali jsme si to krásně. Spousta piva, pařby, nový lidi, vystoupení v Polsku pro 7 tisíc lidí, každý z nás tak po 15-ti pivech :-), co víc si mohli amatéři jako my přát :-), kdo zažil, ví o čem tady píšu :-):-).
V pátým roce naší existence jsme měli autonehodu, přežili jsme to, začali přehodnocovat .... a v počtu koncertů  razantně ubrali.
S tím přichází zásadní změna v kapele, odchází zpěvák Steve a s následným odchodem basáka Jendy kapela v podstatě nehraje.
Nečekaná pozvánka na Keltskou noc startuje další změnu v sestavě, přichází kamarád a super kytarista Honza, basu si bere současný kytarista Milan a mikrofon si přivlastňuje Míla - Twiggy, posila z Jablonce n. Nisou :-):-) .... a jelo se na Keltskou ... no a hrálo to, v kotli 600 lidí, paráda...takže volba byla jasná, kapela jede dál......
ALIBIrock


Zdálo by se, že změn bylo dost, ale NE !! .... na jaře 2017 přichází další posila kapely Nikita, bere si druhý mikrofon a s ní přichází na podium živá voda :-):-)
Kapela začíná dělat nové věci, play list se rozšiřuje a zase nás to pořádně baví jako na začátku :-):-)
Naštěstí je Vás Alibáčci pořád dost, které to baví s námi a kdo jste ochotni utratit mrzký peníz za naše vystoupení a to je prostě SUPER !!!
Za to Vám moc, moc děkujeme.
Moto
V play listu máme pecky od známých českých i zahraničních kapel, najdete ho v příloze "Pro pořadatele". Všechny skladby hrajeme bez jakýchkoliv dopouštěných samplů a "samohrajek",  prostě všechno 100% LIVE.
Hrajeme na motosrazech, festivalech, pivních a jiných slavnostech, tanečních zábavách, klubových akcích, narozeninových party, ale třeba i na svatbách.....
Vystupovali jsme několikrát v Polsku, Rakousku, na stejném podiu jsme se sešli s kapelama Dymytry, Arakain, Harlej, Horkýže Slíže, Katapult, Žlutý pes, Turbo, Morčata na útěku, Odyssea, Premier a spoustou dalších ...

Tak, teď o nás víte všechno, teda skoro všechno :-) ...
Všem svým fandům moc děkujeme za přízeň.
Vaše Alibi ...

Niki
Nikol "NIKITA" Bílá Chrenková - sólový zpěv, poslední výrazná posila kapely, vítr a živel na podiu :-) rozsah: neuvěřitelný, zvukaři: jen tak někdo neobstojí :-):-)
 - konečně se někdo na podiu pohybuje :-)..

MílaMíla „Twiggy“ Lisý
– sólový zpěv, no,Twiggy..... to už je ale hodně kil co byla tahle přezdívka aktuální :-)
Vybavení: hlas + točený + lahváče + plechovky :-) + stojan na "papírový" mozek

Petr

Petr „Peet“ Hájek
– kytara, klávesy, zpěv
Vybavení: kytara Yamaha, aparát Marshall, keyboard KORG - nezbytnou výbavou jsou samozřejmě oblíbené sandálky :-)

HonzaHonza „Yan“ Exner
– kytara, zpěv
Vybavení: kytary GIBSON Flying V Faded + EPIPHONE Les Paul + IBANEZ PF15 ECE + Fender Stratocaster Roadhouse, aparát LANEY TF300 + spodek - kdo by se s ním ale tahal, když je to tak těžký :-)


MilanMilan Jezdinský
– baskytara, zpěv (no, pokud se tomu tak dá říkát)
Vybavení: kytara CORT B4 activ, aparát LANEY RBW300 - starý, ale dobrý aparát...nebo Milan ? :-)

VláďaVláďa „Cake“ Kolačný
– bicí nástroje všeho druhu - dneska už je to klidný chlapec, ale bývaly časy, kdy by někdy bušil i do nás, pedant :-).
Vybavení: bicí DDRUM Dominion ASH, činely MEINL BYZANCE
Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
Horní Lánov 2010
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist