Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Pro pořadatele a zvuk
Playlist
Kontakt
Kalendář akcí
<< Únor 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      


Přihlášení
Jméno

Heslo

Sobota 6.8. Skuteč a Újezd u Přelouče
Skutec Tak to byla opravdu "veselá sobota" :-)
Moc jsme si to užili..... odpoledne jsme byli na koupališti ve Skutči, kde 1.Rock rádio Pohoda pořádalo super akci: barmanská show, mistr republiky v páce, my a Leona Šenková.... fakt skvělá akce, díky za pozvání a díky návštěvníkům za pozitivní podporu našeho "hlučení" :-)  Při tom jsme taky zjistili, že Leona je pořádná ženská s pořádným hlasem .... Leono díky a škoda, že jsme si I Love RnR nakonec nedali, třeba příště :-)
No a potom přejezd do Újezdu u Přelouče k Motobroukům, odpočinková pauza na benzínce v Přelouči s ochotnou paní za kasou a jejím skákajícím myšákem :-)
U Brouků nás čekal závěr víkendového motosrazu, což jsme si patřičně užili, trochu rozdivočelí dvěma umělkyněmi z lesbi show před námi ... moc aktivity jsme v tuhle hodinu nečekali, ale to jsme se mýlili !!!
Byla to paráda a kotel lidí, kteří nás ještě po půl čtvrté dotlačil k přídavku byl prostě sQělý :-) Díky, díky ... snad zase někdy Brouci ....
Tak v sobotu se uvidíme na Pivních slavnostech ve Vrchlabí, těšíme se na Vás.
Vaše Alibi.... :-)
Vrchovina - Nová Paka
Včerejší akce 120 let hasičů ve Vrchovině byla celodenní, krásná, dobře organizovaná a lidičky se moc dobře bavili. My jsme byli na řadě v devět večer a v průběhu našeho vystoupení byl i ohňostroj. Dobrá nálada a pohoda, co víc si přát.... snad jen ta kosa mohla být menší, když jsme odjížděli byly 4°C, což je tedy v létě mazec.... Děkujeme za pozvání na tuhle akcičku a snad zase někdy .....
Teď dva víkendy volno, máme nějaké dovči a startujeme zase hned v sobotu 6.8. dvojákem, podrobnosti jsou v programu.
Užívejte si toto poněkud rozmarné léto :-)
Vaše Alibi
Pohoří u Semil
V sobotu jsme si dali zábaFku na Pohoří .... pěkná akcička a hlavně, bez loňských sršňů :-) , takže jsme se mohli v klidu věnovat muzicírování :-)
Na Pohoří, tam je proste dobře, úžasný lidičky, kteří vytvořili velmi přívětivou atmosféru.
Tentokrát byl největší zájem o tanečky s přitisknutými hrudníčky, takže pomalé rytmy byly v kursu :-) Pohoří .... Děkujeme.
V sobotu se těšíme na Vrchovinu u Nové Paky, takže kdo máte čas a chuť ......
pak už trocha dovči a zase v srpenci.
Vaše Alibi.
Dolní Čermná a Horní Branná
Cermna V pátek jsme již třetí rok po sobě hráli na motosrazu v Dolní Čermné. Podium, jako obvykle z návěsu bylo připravené a až na trochu deště, který naštestí netrval dlouho, to byl moc podařený večírek, pařilo se až do půl třetí a nálada byla super... díky za skvělou atmosféru ... no, až na to chrápání technika od zvuku, když jsme šli spát, fakt ale je, že po přestěhování postele na chodbu to už šlo :-):-)
V sobotu jsme se přesunuli do Horní Branné, kde jsme společně s kamarády z kapely Soumrak band hráli pro místní hasiče.... Soumrak zahajoval zábaFku bohužel s deštěm, ale i tak to parádně rozjeli a kotel i v deští vesele skotačil. My jsme přišli na řadu kolem půlnoci a večírek jsme dotáhli, parádní atmosféra a kávovej  Božkov s Pasťou ze Soumraku prostě neměli chybu :-):-)
Byl to prostě bezva víkend, takže díky všem příznivcům za podporu.
Příští sobotu se těšíme na Pohoří .....
 
Jarní Nářez Brouků na palouku - Chlumec n. C.
Chlumec Díky Brouci !!
Sobotní Jarní Nářez Brouků na palouku byla krásná, komornější akcička na které byla radost si zahrát. Byli jsme tam moc rádi, díky za pozvání a hlavně díky všem pařícím rockerům za super podporu !!Těšíme se třeba příště u Brouků a nebo tento pátek Pardubice Porter aréna a nebo v sobotu v Libouchci.
Vchlabské motorkářské požehnání - bomba
Naprosto famózní akce, slunce, mašiny, plný náměstí a do toho my s Alibi - co víc si přát :-) Díky za pozvání a ať to jezdí.. uvidíme se třeba v Chlumci ....Vrchlabí
Čarodky v Jilemnici
Slet čarodějnic se konal jako obvykle v Jilemnici u hřbitova, jak příznačné.... :-)
Byla to povedená akcička a už pro navodění atmosféry jsme začali Ohněm od Lucie...
Hodně lidiček, dobrá nálada, pohoda... díky všem co přišli podporovali a slibujeme: Mamma I´m coming home do příště doladíme :-) :-) nakonec jako vždy, máme Alibi.
Tak se mějte krásně a v sobotu sedmýho května dopoledne nás najdete ve Vrchlabí na náměstí - Motorkářské požehnání. Díky.
Letošní první termíny
Tak se to konečně blíží, naše oblíbená jarně letní sezóna a s ní také nějaké to koncertování. Aby jste nemuseli listovat v kalendáři, máme zde první termíny potvrzené pro letošní rok:
30.4. Čarodky v Jilemnici u Nemocnice, 7.5. Motorkářské požehnání Vrchlabí - náměstí, 18.6. Motosraz Chlumec n. C., 24.6. Pardubice Hobé klub, 25.6. Libouchec motoparty, 1.7. Dolní Čermná motosraz, 2.7. Horní Branná + Soumrak band, 9.7. Pohoří u Semil zábaFka, 16.7. Vrchovina u Nové Paky zábaFka, 6.8. MotoBrouci motosraz Chlumec, 13.8. Pivní slavnosti Vrchlabí náměstí, 27.8. Lužany Motosraz, 16.9. Mšeno motosraz, 30.12. Mříčná + Soumrak band.
Těšíme se na Vás Alibáčci.


Vzpomínka na léto - rozklikni
Mříčná 26.12.2015
Původně jsme měli v "Lihovém domě" vystoupit společně s kapelou Soumrak band, ale zdravotní problém to Soumraku nedovolil, škoda, takže po nás nakonec hrála Realita rock ...
Krásný večírek, výborná nálada a fajn lidičky .. děkujeme a tady ještě pár slov o této parádní akcičce:

http://www.hudbamehosrdce.cz/…/alibi-rock-realita-rock-mric…


Novinky na webu
Pardubice Ahoj Alibáčci, jako novou záložku najdete JUKEBOX, který jsme naplnili nahrávkami z našeho posledního loňského open-air  vystoupení v září v Pardubicích....můžete poslouchat a hodnotit.
Nebyl to krásný den? a to pivo ... :-)
Strana 6 z 7 << < 3 4 5 6 7 >
Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
Borovnice 2008
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist