Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Pro pořadatele a zvuk
Kontakt
Kalendář akcí
<< Březen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  


Přihlášení
Jméno

Heslo

Rock Pub Liberec
Máme za sebou sobotní večírek v RP v Liberci, kde jsme byli již po několikáté a vždycky rádi :-) a už podruhé jsme hráli s Nikitou .... 
Děkujeme šéfíkovi klubu Ozzymu za další příležiítost a pokud pomineme, že jsme jako vždy vůbec neslyšeli jaké zpěvné věty vypouštíme z pusy a Yenda chtěl kvůli zlobícímu efektu zcela rozsekat své vybavení a tím zcela ukončit slibnou kariéru oblastního hudebníka :-) užili jsme si to a to hlavně podpoře našich fandů, kteří neváhali utratit mrzký peníz a v konkurenci Čarodějnic za dveřmi a za humny hrajícího Arakainu nás přišli podpořit .... a že se pařilo pěkně :-):-)
Takže jako vždy díky moc Alibáčci a nezapomeňte:
Alibi se vždycky hodí .... :-)
Pořád makáme, nic z toho nemáme :-) :-)
Zkouska Uplynulá neděle proběhla ve znamení celodenní zkoušky, máme to teď trochu náročnější, protože zkoušíme něco sólo s Niki, něco s Mílou a něco kde zpívají duety :-) takže se nenudíme, ale hlavně, připravujeme spoustu nový muziky, někdy pro nás možná až netypické :-) , ale změna je život a my se na ní moc těšíme, no a hlavně na Vás Alibáčci tuhle sobotu v RP Liberec a příští sobotu celé dopoledne na náměstí ve Vrchlabí, kde proběhne další ročník Motorkářského požehnání a my tam budem a v celé své ...... nové sestavě :-)
Tak si užívejte život a hlavně poslouchejte co Vás baví :-)
Vaše Alibi.
Mladá Boleslav - Rožátov
Bolka1   Alibáčci, máme za sebou první společné hraní v nové sestavě, tedy i s Niki, naší novou zpívající posilou a to v Mladé Boleslavi a domníváme se, že to bylo na poprvé dost podařené ... :-)
Společně s kapelami Ty krávo a Joker beat to byl fakt super večírek a moc děkujeme za pozvání a super zvukový servis.
Krátké video najdete na našem FB.
Těšíme se na Vás v RP Liberec, Vaše Alibi.Bolka2
Rádio HEY podruhé
Ve středu 29.3. jsme se vyskytli už po druhé na rádiu HEY v podvečerním vysílání "Rockové ozvěny" live a tentokrát už v kompletní sestavě ....že byla prča asi ani nemusím popisovat :-) sestříhaný záznam bez naší (ukradený :-)) muziky najdete zde:
https://ulozto.cz/!WCsYPiBVgEnH/alibi-mp3
Radio
Bylo nás pět ... to už neplatí
Tak a je to tady ... v 18-tém roce své existence se kapela rozrostla o dalšího člena, zpěvačku Nikol Bílou Chrenkovou ... prostě Nikitu :-) těšíme se na spolupráci a začínáme makat. Dvě zkoušky máme za sebou a v sobotu 1.4.si to už střihnem na ostro v Mladé Boleslavi .... teda jako né úplně na ostro :-)
NIKI
Na Rádiu HEY poprvé
Milí Alibáčci .... v úterý 21.2. v 8:15 byl odvysílán pokec "Dobré ráno" s Alibi rock na Rádiu HEY v celoplošném vysílání ... natáčení jsem si parádně užili, to je přece jasný :-) mějte se krásně a myslete na to, že Alibi se vždycky hodí...     :-):-)Rádio
Hasičský ples v Jilemnici je minulostí ....
Dámy a pánové...... to byla paráda, nakonec jako každý rok. Na plesech v podstatě moc nehrajeme, ale v Jilemici jsme byli už po čtvrté a zdá se, že Vás to s námi ještě pořád baví :-)Ples opět Vás totiž dorazilo několik stovek a byl to krásný večírek a hlavně nebyla nuda....Jako host si sám i s námi zabubnoval malý Štěpánek Kolačný a v devíti letech to s námi a s Bon Jovi pěkně rozjel, jedno oficiální požádání o ruku přímo z podia .... zdálo se to jako risk, ale nakonec to dopadlo a oba nešťastníci, pardon, šťastní se nakonec přede všemi objali a slibovali si hory doly :-) ... každopádně vtipy stranou, přejeme hodně štěstí a byli jsme u toho....
Takže moc děkujeme za tu skvělou atmošku a těšíme se zase někdy někde :-)
Díky, Vaše Alibi
Mříčná 2016
Tak se zdá Alibáčci, že jsem vynechal nějakou tu informaci z našeho skvělýho hraní se Soumrak bandem před Silvestrem v Lihovém domě ve Mříčný ..... tak snad jen krátce: byl to parádní večírek a všichni kdo jste tam byli, jste byli naprosto skvělí :-)
něco málo zde:

http://www.hudbamehosrdce.cz/reporty-z-akci/soumrak-a-alibi-rock-rozhybali-lihovy.html

Díky za super závěr roku.
Vaše Alibi ...
PF 2017
Šťastný a rockový přeje všem svým příznivcům
Alibi rock.

Pěkně si to užijte Alibáčci a v tom příštím roce Vám všem přejeme spoustu dobrý muziky.
30.12. se na Vás těšíme ve Mříčný a rozhodně nevynecháme Rock´n Roll All Night :-)
ALIBI rock HLEDÁ ZPĚVAČKU
Ahoj Alibáčci,
asi si říkáte, co je to za novoty, ale je to tak. Rozhodli jsme se udělat změnu a mezi naše seschlé, stárnoucí ksichty angažovat někoho sympatického, na koho bude hezký pohled, na rozdíl od většiny naší partičky :-) :-) ....
No, hlavně nám jde ale o to, že narážíme na spoustu parádní muziky, kde ten ženský hlas prostě ničím jiným nahradit nelze ... což si myslíme může být moc příjemná změna v repertoiru, čemuž se rozhodně nebráníme.
Takže pokud se mezi Vámi najde zpěvačka, která by si chtěla s námi zkusit zazpívat a klidně i s vlastní kytarou, ozvěte se na email nebo telefon v kontaktech.
Vaše Alibi ....
RP - Rock Pub Liberec
Tak poslední podzimní hraní je za námi.
Naše sobotní vystoupení v RPéčku v Liberci bylo naprosto v pohodě. Dobrá náladička, známý obličeje, Kozel se taky tvářil, že je v klidu, takže jsme si to pěkně užili a těšíme se zase třeba příští rok na další akcičku.
Teď jako každý rok následuje naše pravidelné podzimní "nicnedělání"......
Čeká nás ale pár nových skladeb, které máme připravené do nového play listu, takže něco se přeci jen dít bude a budeme se těšit na předsilvestrovskou veselici  ve Mříčný, kde se sejdeme s kamarády z kapely Soumrak band, což se nám letos doufáme podaří :-) ... ne jako v loni, že dorazí nečekaní náhradníci :-)  ......
a určitě si společně ten závěr roku parádně užijeme, takže doražte taky, ať v tom nejsme sami :-)
Těšíme se na Vás, Vaše Alibi ..... 

Strana 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
Jilemnice 2009
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist