Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Pro pořadatele a zvuk
Kontakt
Kalendář akcí
<< Srpen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Přihlášení
Jméno

Heslo

Pohoří Fest
 Krásná akce, první ročník "Pohoří festu" se určitě podařil.
Vyšlo počasí, pivo teklo proudem, kapely se evidentně líbily, no a nám se nemohlo nelíbit ... :-) Závěr patřil nám a byl to kotel, parádní atmosféra a podpora publika, to je to proč tu muziku děláme :-):-)
Díky moc všem za podporu a hlavně pořadatelům za odvážný kulturní počin
a snad se nebudou bát a příští rok se dočkáme dalšího "Pohoří festu" :-):-)
FOE XXIII. - motosraz v Jinolicích
 FOE Uplynulá sobota byla ve znamení motorek, protože jsme měli možnost se zase objevit na FOEčku a na to se vždycky těšíme. Před námi hráli revivalový Gn´R z Maďarska a pěkně to rozjeli ..... jenže na konci jejich bloku se rozjel takový slejvák, že to už vypadalo, že nebudeme hrát vůbec. Naštěstí se počasí umoudřilo a my jsme dali alespoň cca 35 minut, což nebylo moc a už bylo skoro půl třetí ráno, ale vytáhlo Vás to skoro všechny z pivních stanů a i když se v podstatě všichni rozutekli schovat do stanů a chatek před deštěm, zbylo Vás tam dost, aby jste nás parádně podpořili. Lidi skvělí, zvuk super - co víc si přát. Díky, díky moc :-):-). FOE2
Jilemnice - Pivní slavnosti
Pivky Krásná akce, první ročník v Jilemnici se dle našeho názoru podařil. Hráli jsme jako poslední, po Wohnoutech a bylo to jedním slovem prostě super. Vaše veliká podpora byla vidět a my za ni moc děkujeme, pořádný kotel před podiem, to je to co každému muzikantovi dodá energii a tak to bylo i na Jilemnických pivkách .... opravdu moc díky.
Vaše Alibi Pivky2
Hrádek n. Nisou - RockMoto vejkend
Hradek Skvělá akce, skvělý lidičky a samozřejmě jako vždy ukecaný moderátor Skřítek, takže nám nic nechybělo..... díky všem co tak krásně pařili a samozřejmě za pozvání. Blízko Nisy byla jako vždycky pěkná kosa, což moc nepomohlo Mílově angíně, ale nakonec to nějak zvládnul i s tím chraplákem :-), naštěstí máme teď dva zpěváčky a Nikita byla ve formě, takže dva kousky jsme rádi  přidali, závěrečný rum a pivko jsme tentokrát vynechali :-) a kolem druhý jsme mazali domů. Díky moc Alibáčci a těšíme se na Vás na Jilemnických pivních slavnostech 3.6.2017.
"Dvojáček" sobota 20.5.2017
Uplynulou sobotu jsme absolvovali "dvojáček" , který začal v 18:00 na Dnu městyse Černý důl, což byla parádní akce a navzdory tomu, že byla celkem kosa a brzký čas, nálada byla výborná a nakonec se i zpívalo a proběhly i tanečky :-) a i když bylo mnohem více lidí schováno před nepohodou ve stanech, bylo dost těch, kteří si s námi pěkně zapařili a pro které jsme na konci rádi přidali :-)Dul
Do kulturáku v Přepeřích jsme dorazili tak akorát, abychom nastoupili a převzali  žezlo od skvělých kapel Ty krávo a AnarchiA a dotáhli zábaFku do finále. I když se z počátku zdálo, že lidiček moc nedorazilo a dali přednost blízko hrajícímu Michalu Hrůzovi, nakonec byl parket pěkně zaplněný, nálada skvělá a došlo i na přídavek, nakonec jsme v klidu polkli pár piv, trochu rumu a vyjedli cestou jednu benzínku :-), prostě "dvoják" se nám vydařil a za to samozřejmě vděčíme Vám Alibáčci, takže MOC díky !! Pereje

Jilemnický Jarmark
Nemůžeme nic jiného, než říci velké jarmark DÍKY !! nakonec nepršelo, vykouklo i slníčko a nálada byla fak parádní. Sešlo se Vás opravdu hodně a Vaše podpora nás opravdu moc potěšila.
Co by si mohla kapela jako je ta naše ještě přát....... snad jen to, abychom se v Jilemnici na náměstí viděli znovu na Pivních slavnostech , které budou 3.6.2017 a moc se na ně i na Vás těšíme. Vaše Alibi
Motopožehnání - Vrchlabí
Uplynulou sobotu jsme byli ve Vrchlabí na Motopožehnání ..... počasí vyšlo, více jak tisíc lidí před námi, co víc si přát :-) Moc děkujeme pořadatelům, že nás znovu pozvali a všem co dorazili za skvělou podporu naší kapelky v nové sestavě :-) .... takže i za nás: super motosezónu a hlavně, kolama vždycky dolů !
Alibáčci, těšíme se na Vás v sobotu 13.května na náměstí v Jilemnici od 15:30, kdy uzavřeme jilemnický Jarmark.
Vrchlabi
Rock Pub Liberec
Máme za sebou sobotní večírek v RP v Liberci, kde jsme byli již po několikáté a vždycky rádi :-) a už podruhé jsme hráli s Nikitou .... 
Děkujeme šéfíkovi klubu Ozzymu za další příležiítost a pokud pomineme, že jsme jako vždy vůbec neslyšeli jaké zpěvné věty vypouštíme z pusy a Yenda chtěl kvůli zlobícímu efektu zcela rozsekat své vybavení a tím zcela ukončit slibnou kariéru oblastního hudebníka :-) užili jsme si to a to hlavně podpoře našich fandů, kteří neváhali utratit mrzký peníz a v konkurenci Čarodějnic za dveřmi a za humny hrajícího Arakainu nás přišli podpořit .... a že se pařilo pěkně :-):-)
Takže jako vždy díky moc Alibáčci a nezapomeňte:
Alibi se vždycky hodí .... :-)
Pořád makáme, nic z toho nemáme :-) :-)
Zkouska Uplynulá neděle proběhla ve znamení celodenní zkoušky, máme to teď trochu náročnější, protože zkoušíme něco sólo s Niki, něco s Mílou a něco kde zpívají duety :-) takže se nenudíme, ale hlavně, připravujeme spoustu nový muziky, někdy pro nás možná až netypické :-) , ale změna je život a my se na ní moc těšíme, no a hlavně na Vás Alibáčci tuhle sobotu v RP Liberec a příští sobotu celé dopoledne na náměstí ve Vrchlabí, kde proběhne další ročník Motorkářského požehnání a my tam budem a v celé své ...... nové sestavě :-)
Tak si užívejte život a hlavně poslouchejte co Vás baví :-)
Vaše Alibi.
Mladá Boleslav - Rožátov
Bolka1   Alibáčci, máme za sebou první společné hraní v nové sestavě, tedy i s Niki, naší novou zpívající posilou a to v Mladé Boleslavi a domníváme se, že to bylo na poprvé dost podařené ... :-)
Společně s kapelami Ty krávo a Joker beat to byl fakt super večírek a moc děkujeme za pozvání a super zvukový servis.
Krátké video najdete na našem FB.
Těšíme se na Vás v RP Liberec, Vaše Alibi.Bolka2
Rádio HEY podruhé
Ve středu 29.3. jsme se vyskytli už po druhé na rádiu HEY v podvečerním vysílání "Rockové ozvěny" live a tentokrát už v kompletní sestavě ....že byla prča asi ani nemusím popisovat :-) sestříhaný záznam bez naší (ukradený :-)) muziky najdete zde:
https://ulozto.cz/!WCsYPiBVgEnH/alibi-mp3
Radio
Strana 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
Karpacz 2013
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist