Navigace
Domů
Kapela
MP3/MP4
Pro pořadatele a zvuk
Playlist
Kontakt
Kalendář akcí
<< Únor 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      


Přihlášení
Jméno

Heslo

Chotyně
V sobotu 19.1. jsme se po nějaké době vyskytli v pro nás přátelsky naladěném místě, kde byli přátelé z Chotyně i Hrádku n.Nisou.Tancovačku, která nese velkolepý název Rockový bál, rozjeli kamáradi ze Soumrak bandu, které jsme přizvali a jednu skladbičku si střihli dohromady s naším Yendou 
Parádní večírek, moc jsme si to užili, díky za skvělou náladu a podporu
Chotyne19
Startujeme2019
Tak milý Alibáčci, trochu jsme vydechli, nabrali nějaká kila o vánocích a skočili jsme do dalšího roCku :-):-)
Děkujeme všem kamarádům, fandům, pořadatelům a všem ostatním, kteří nás v loňském roce podporovali a drželi nám palce při dosti výrazných změnách v sestavě. Díky moc !! :-)
Závěr roku se nám opravdu vydařil a už se nemůžeme dočkat letošních již naplánovaných koncertů. Postupně budeme doplňovat do kalendáře akcí a můžeme prozradit, že již v tuto chvíli nás uvidíte minimálně na třiceti koncertech a my se na Vás MOOOC těšíme :-):-) 
Vaši Alibáči ...........
Závěr roku - BOMBA !!
Závěr roku byl pro nás 29.12. ve Mříčné a 30.12. v hudebním stanu na náměstí v Černém Dole. Vynechám tentokrát své obvyklé komentáře jako: bomba, pecka, nádhera, super atd ..... takový jste na obou akcích prostě byli a nic víc dodávat nebudu :-) :-). Díky moc všem, kteří dorazili
CD CD2
Mricna1
Mricna2
Šťastný a veselý
Je to zase tady, budeme slavit i když jsme zase o roCk zestárli ..:-) :-)
Letos si pro naše fanoušky připravil náš Kuba něco, jako BUBNOSTROMEK 😄🥁🎄 .Přejeme Vám krásné Vánoce a šťastný nový ROCK! 🤘
stromek
Vánoční večírek Kablo - 1. a 15.12.
Letos jsme byli pozváni, abychom doplnili program na Vánočním večírku pro společnost Kablo Vrchlabí. Byly to vlastně dva večírky a pěkně jsme si to užili. Nálada si nezadala s klasickou tancovačkou, další doplňkový program stál taky za to, k tomu Petr Ticháček u moderátorského mikrofonu a navíc, náš Kuba měl narozky, takže naprostá pohoda :-).
Díky moc za pozvání.

Kablo2

Čistá v Krk. - Krakonošova tancovačka
Čistá v Krkonoších znovu po roce a znovu paráda .... bylo to velký datum 17. listopadu a velká akce :-) , děkujeme za vřelé přijetí a výbornou atmosféru, kdy plný parket v průběhu večera  nebyl ničím neobvyklým. Díky a třeba zase za rok .. :-)

Cista
Roprachtice 13.10.2018
Parádní Posvícenská zábaFka, skvělý lidičky, Dušanův parádní zvuk a půlnoční "vánoční" řízek se salátem" ... :-):-):-) to byla Posvícenská v Roprachticích. Moc děkujeme za super podporu a těšíme se zase někdy ..
plakat
Roprachtice
Nová Paka - Štikovská rokle
První říjnovou sobotu jsme byli pozváni na super akcičku do Nové Paky a byla to taky zároveň naše poslední letošní open-air akce. Startovali jsme hned v jedenáct dopolko a pohodička byla všude kolem. Vašek Fejfar slavil titul, kamion z Dakaru, autoveteráni a k tomu pro nás podpora návštěvníků takhle po ránu..:-):-)  prostě paráda. Počasí vyšlo, zvuk byl super a přístup pořadatelů perfektní. Díky moc za pozvání Havexu a za tu skvělou náladu .

Stikov Stikov2
Neratovice 15.9.2018
Pěkně jsme si zapařili na narozeninové party klubu Full of Energy MC, před námi nejlepší revival Elvise Presleyho, kolem spousta přátel a dobrá nálada.
To se nám nestane zase tak často mít na parketě podporu z Holandska, Švédska, Chorvatska, Rakouska :-) ........ samozřejmě hlavně naše fandy a přátele :-):-):-)
Prostě paráda, díky moc všem a hlavně Full of Energy MC Czech za pozvání .

FOE3

Srpen 2018
Tak léto je skoro za námi a my jsme se s ním rozloučili fakt parádně.
Startovali jsme jako druhá kapela letošní MotoLužany v pátek 24.8.v šest a moc jsme si to užili. Samozřejmě pršelo, jak jinak, když hrajeme :-):-), ale to nemělo na skvělé publikum vůbec vliv a podpora byla fakt obrovská. Díky všem, které déšť neodradil a byli jste s námi už takhle brzo . Díky Petrovi za amatérské video, odkaz na něj je ZDE

Yenda Každý se na hraní připravujeme jinak,třeba Yenda vzývá kytarového boha :-):-):-)

Pouťové dozvuky U splavu v Dolní Sytové 19.8. - jedním slovem: PARÁDA a to byla neděle ....
Nepršelo :-) a nálada byla výborná, díky za atmosféru a pozvání.
P.S. pani zkusí, Alibi triko slusí - doufám, že ho budeš nosit :-):-):-)


V sobotu 11.8. jsme dostali další příležitost zahrát na Pivkách ve Vrchlabí. Po Jankovi Ledeckým a Divokým Billovi rev. jsme se trochu obávali jaké bude publikum ... ale úplně zbytečně :-), zase jste nás úplně dostali. Díky za tu krásnou energii a atmosféru, kterou jste vytvořili. Alibi jsou prostě Vaše ... :-):-)
Díky Petrovi za amatérské video, zvuk je jen z kamery, ale i tak si dejte malou ochutnávku z Pivek ZDEV pátek, po našich červencových prázdninách, jsme byli pozváni na narozeninovou 50-ku do Obříství. I taková akce se může najednou změnit v podstatě tanční zábaFku :-):-) Střídali jsme se se zkušeným DJ a jedli, pili, hodovali :-) ještě jednou všechno nejlepší a na tu povolenou rychlost nedej:-)

 


Festival na Pohoří a další ....
V sobotu 16.6 jsme absolvovali dvojáček, nejdříve jsme se v podvečer vyskytli v Chotyni u Hrádku n. Nisou na akci "Vítání Víly Nisy" a pak jsme se přesunuli na Pohoří FEST, kde jsme po Morčatech dotáhli druhý ročník tohoto skvělého počinu.
Moc děkujeme fans za podporu , obě akce byly naprosto parádní a hlavně moc děkujeme za pozvání :-):-)


Hned další sobotu 23.6. další dvoják a my jsme vyrazili na pěknou akcičku do Ostroměře, kde jsme zarámusili v podvečer a pak jsme se přesunuli na závěr Slavností Slunovratu do Nové Paky. Musíme moc poděkovat nezdolným fanouškům, kteří nás podporovali i za trvalého deště a nás to s Vámi prostě bavilo. Jsme moc rádi, že jste s námi vydrželi navzdory dešti a nečekané kose . Díky, že jsme mohli u Vás zahrát.

Červenec je ve znamení dovolených, takže se setkáme až v srpnu, těšíme se na Vás Alibáčci .
  
Strana 1 z 7 1 2 3 4 > >>
Náhodná fotografie


klikni pro zvětšení a vstup do alba
Martinice 2007
Facebook
Facebbok
ALIBI rock je na Bandzone
ALIBI rock je na Bandzone
Toplist